Lütfen Bekleyin

Vizyonumuz

Temel Hedefimiz; müşterilerimize otomasyon piramidinin tamamını kapsayan çözümler

sunmaktır, temsilciliklerini yürüttüğümüz firmaların urun grupları; fabrika ve proses otomasyonu için sensörler ve transduserler, makine güvenliği için ışık bariyerleri ve güvenlik röleleri, PLC, HMI operatör panelleri, robot ve robot yedek parçaları, machine vision ( görüntü isleme ) ürünleri, endüstriyel Ethernet, kablosuz network, fiber optik haberleşme ve görüntü aktarımı için medya çeviricileri, endüstriyel konnektörler, kontrol ve kumanda ekipmanlarından oluşmaktadır.

Satış ve pazarlama faaliyetlerimizde uygulama mühendisliğini kavramsallaştırmaya çalışıyoruz, müşteri ziyaretlerimizde detaylı urun demolarımız hem uygulama sorunlarınızın çözümüne yönelik bir süreç başlatmanıza hem de yeni teknolojilerden haberdar olmanıza olanak sağlıyor. Proje grubumuz gerçekleştirdiği projelerdeki titizliğini dokuman yönetimine de aktarmış durumda, gerek şirket içi gerekse de kurumsal müşterilerimize yönelik eğitim sunumlarımızı yurtdışındaki temsilciliklerimizden edindiğimiz bilgilerle de destekleyerek sürekli güncelliyoruz. Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen, beklentilerini asan urun ve hizmetler sağlayarak, onların başarılarına katkıda bulunma amacı güden bir hizmet anlayışına sahiptir.

Power Otomasyon, bünyesindeki uzman satış temsilcileri ve teknik ekip, sizlere hızlı ve doğru hizmet vermek üzere yetiştirilmiştir.

Ayrıca meslek lisesi ve üniversitelerin mühendislik bölümü öğrencilerine eğitimlerimiz gönüllü olarak devam etmektedir.