Lütfen Bekleyin

Siemens Çözüm Ortağınız

Endüstri yazılımları

Endüstri yazılımları

Şirketlerin tüm endüstriyel değer zincirini dijitalleştirip entegre etmelerinin sağlar

Siemens Endüstri Yazılımları, üreticilerin tüm endüstriyel değer zincirlerini PLM çözümleri, Üretim Operasyonları Yönetimi (Manufacturing Operations Management - MOM) çözümleri ve TIA ekipmanlarıyla dijitalleştirip entegre etmelerini sağlayarak onları birer Dijital İşletme’ye dönüşmesine yardımcı oluyor. Bu süreçte tek veri omurgası olan endüstri lideri Siemens İşbirliği Platformu TeamCenter’dan destek alınıyor. PLM, MOM ve Otomasyon entegrasyonu, kapsamlı Siemens Endüstri Yazılımları seti sayesinde gerçekleşiyor.

MindsphereMindsphereMindsphereMindsphereMindsphereMindsphere

MindSphere – Nesnelerin Interneti (IoT) Çözümü

Ürünlerinizi, tesislerinizi, sistemlerinizi ve makinelerinizi birbirine bağlayan, Siemens imzalı bulut tabanlı açık IoT işletim sistemi MindSphere, gelişmiş analitikle Nesnelerin İnterneti tarafından üretilen verinin zenginliğinden faydalanmanızı sağlıyor.

Detaylı bilgi

 

Otomasyon yazılımı

Otomasyon yazılımı

Otomasyon yazılımının tutarlılığından yararlanın

Otomasyon projesi boyunca maksimum verimlilik: SIMATIC yazılımı

Otomasyon yazılımı, sahadan kurumsal yönetim düzeyine kadar bir tesisin veya makinenin yaşam döngüsünün tüm aşamalarında yüksek düzeyde işlevsellik ve verimlilik sağlamak için gereklidir. Siemens, SIMATIC yazılımı temelinde, basitleştirilmiş mühendislik ve simülasyon araçlarıyla pazara sunma sürenizi kısaltmanıza, ayrıca teşhis ve enerji yönetimi işlevleri aracılığıyla performansı artırmanıza ve uzaktan erişim dahil olmak üzere sorunları hızla çözmenize yardımcı olur.

 

COMOS Tesis Mühendislik yazılımı

COMOS Tesis Mühendislik yazılımı

COMOS - Verilerin çalışmasını sağlamak.

Mühendislikten işletmeye tüm yaşam döngüsü boyunca entegre tesis yönetimi

Uluslararası rekabet, büyük maliyetler ve zaman baskısı, gelişmiş üretkenlik ve kalite: Tesis mühendisleri ve operatörlerinin, tutarlı veri yönetimi ile projeleri mümkün olduğunca verimli ve uygun maliyetli bir şekilde uygulamaları beklenmektedir. Tesis mühendisliği, tesis işletimi veya modernizasyon için olsun: COMOS entegre yazılım çözümü ile proses endüstrisi için tutarlı ve kapsamlı tesis yönetimi sağlayabilirsiniz.

 

Üretim Operasyonları Yönetimi yazılımı

Üretim Operasyonları Yönetimi yazılımı

Opcenter, üretim operasyonlarının eksiksiz dijitalleştirilmesi için stratejinizi uygulamanıza olanak tanıyan bütünsel bir Üretim Operasyonları Yönetimi (MOM) çözümüdür. Opcenter, üretimde uçtan uca görünürlük sağlayarak, karar vericilerin hem ürün tasarımında hem de ilgili üretim süreçlerinde iyileştirilecek alanları kolayca belirlemesine ve daha sorunsuz ve daha verimli üretim için gerekli operasyonel ayarlamaları yapmasına olanak tanır.

Opcenter'ın teknolojileri ve mimarisi, farklı endüstriyel süreçlerin özel gereksinimlerine uyum sağlar. Üretimdeki derin uzmanlıktan geliştirilen, sektöre özel işlevlerden oluşan zengin bir ekosistemle kapsamlı MOM uygulamaları sağlar. Yüksek düzeyde ölçeklenebilir platform, birden fazla yetenek sunar ve müşterilerin üretim süresini kısaltmak için üretim verimliliğini kalite ve görünürlük ile birleştirmesini sağlar.

Opcenter aşağıdakiler için çözümler sunar:

  • Gelişmiş Planlama ve Çizelgeleme
  • Üretim Yürütme
  • Kalite Yönetimi
  • Üretim Zekası ve Performans
  • Araştırma, Geliştirme ve Laboratuvar

PlantSight Dijital İkiz Bulut Hizmetleri

PlantSight Dijital İkiz Bulut Hizmetleri

Çok değerli içgörüler elde edin

PlantSight, o bilme anını yaşamanıza olanak tanır - daha iyi bir karar vermek için bir içgörüye sahip olduğunuz o an, varlık performansını artırmanıza ve işletme maliyetlerini düşürmenize olanak tanır. Herkes ve her disiplin için tek ve eksiksiz bir dijital ikize sahip olun: bakım, güvenilirlik, üretim ve daha fazlası. 

 

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi yazılımı

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi yazılımı

IoT tarafından desteklenen geleceğin akıllı şehirleri

MindSphere Future World Series x Expo 2020 Dubai'nin bir parçası olun. İçinde yaşamak istediğimiz şehri bizimle tasarlayın: akıllı, sürdürülebilir ve geleceğe yönelik.

 

SIMIT Simulasyon yazılımı

SIMIT Simulasyon yazılımı

SIMIT ile sanal devreye alma ve operatör eğitimi

Simüle edildi, test edildi - hadi gidelim!

Ürünleri aynı kalite seviyesini korurken piyasaya daha hızlı getirmek, entegre mühendislik iş akışlarının yanı sıra yeni veya değiştirilmiş tesis birimleri için kısa değiştirme ve başlatma sürelerini gerektirir. Simülasyon platformu SIMIT, otomasyon uygulamalarının kapsamlı testlerini mümkün kılar ve gerçek sistemler işletime alınmadan önce operatörler için gerçekçi eğitim ortamları sunar. Bu, süreç optimizasyonu ve teknik bilginin elde tutulması için fırsatlar yaratır, bu da devreye alma süresinin azalmasına ve pazara sunma süresinin önemli ölçüde kısaltılmasına neden olur. Genel olarak bu, üretim ve proses tesislerinin tüm yaşam döngüsü boyunca daha fazla verimlilik anlamına gelir.

 

SIRIUS anahtarlama cihazları yazılımı

SIRIUS anahtarlama cihazları yazılımı

Yumuşak Yolvericiler için Simülasyon Aracı (STS)

 

 

Yumuşak Yolvericiler için Simülasyon Aracı (STS), basit, hızlı ve kullanımı kolay bir arayüz kullanarak yumuşak yolvericiler tasarlamanın uygun bir yolunu sunar.

 

 

 

 

 

SIRIUS Yumuşak Yolverici ES (TIA Portalı)

SIRIUS Soft Starter ES (TIA Portal), SIRIUS 3RW44 ve 3RW5 yumuşak yol vericilerin parametrelendirilmesi, izlenmesi ve diyagnozu için merkezi mühendislik çerçevesi Totally Integrated Automation Portal'ı (TIA Portal) temel alan merkezi yazılımdır.

 

 

 

 

 

SIMATIC PCS 7 için SIRIUS 3RW yumuşak yol verici blok kitaplığı

Blok kitaplığı, yumuşak yolvericilerin SIMATIC PCS 7 proses kontrol sistemine basit ve kolay entegrasyonu için kullanılabilir.

 

 

 

 

 

Motor Marş ES

Motor Starter ES yazılımı kullanılarak, iletişim özellikli motor yol vericiler, başlatma sırasında kolayca parametrelendirilir, izlenir ve teşhis edilir.

 

 

 

 

 

SIMOCODE ES (TIA Portalı)

SIMOCODE ES (TIA Portal), merkezi mühendislik çerçevesi Totally Integrated Automation Portal'a (TIA Portal) dayanan SIMOCODE pro'nun konfigürasyonu, başlatılması, çalıştırılması ve teşhisi için merkezi yazılımdır.

 

 

 

 

 

SIMATIC PCS 7 için SIMOCODE pro blok kitaplığı

Blok kitaplığı, SIMOCODE pro'nun SIMATIC PCS 7 proses kontrol sistemine basit ve kolay entegrasyonu için kullanılabilir.

 

 

 

 

 

SIMATIC PCS 7 için AS-Interface blok kitaplığı

PCS 7 için AS-Interface blok kitaplığı, SIMATIC PCS 7 proses kontrol sistemine entegre edilmiştir ve AS-Interface sisteminin entegrasyonu için genişletmektedir.

 

 

 

 

 

SIRIUS Güvenlik ES

SIRIUS Safety ES, 3RK3 Modüler Güvenlik Sistemi ve 3SK2 güvenlik rölelerinin konfigürasyonu, devreye alınması ve teşhisi için mühendislik yazılımıdır.

 

 

 

 

 

SIRIUS Güvenlik ES (TIA Portalı)

SIRIUS Safety ES (TIA Portal), merkezi mühendislik çerçevesi Totally Integrated Automation Portal'ı (TIA Portal) temel alan SIRIUS 3SK2 güvenlik rölelerinin konfigürasyonu, başlatılması, çalıştırılması ve teşhisi için merkezi yazılımdır.

 

 

 

 

 

SİRİUS Sim

SIRIUS simülasyon aracı, bir ofis ortamında fonksiyonları ve konfigürasyonları hızlı ve kolay bir şekilde test etmek için kullanılabilir.

 

 

 

 

 

SIRIUS Varlık Monitörü

MindSphere uygulaması SIRIUS Asset Monitor ile, tesislerdeki SIMOCODE pro veya SIRIUS 3RW55 ve 3RW55 Failsafe yumuşak yol vericiler gibi alçak gerilim anahtarlama ve kontrol cihazları şeffaf hale gelir.

 

 

XHQ Operasyonel Zeka yazılımı

XHQ Operasyonel Zeka yazılımı

XHQ ile verileri eyleme dönüştürülebilir bilgilere dönüştürün

Bilgi parmaklarınızın ucunda. İstediğin zaman. Herhangi bir yere.

XHQ, birden çok arka uç veri kaynağından varlık ve iş bilgilerini toplamak, entegre etmek, analiz etmek ve görselleştirmek için kullanılan operasyon zekası için bir yazılımdır. XHQ, her zaman ve her yerde bilinçli karar verme için karmaşık verilere basit erişim sağlar. Başlaması kolay, genişletmesi kolay ve XHQ sizin için tüm gün, her gün, gerçek zamanlı olarak çalışacak. Bu kadar basit. XHQ.

 

Karmaşık verilere basit erişim

XHQ herhangi bir veri kaynağına (veritabanları, tarihçiler, bakım, ERP, kalite, tedarik zinciri ve diğerleri) bağlanır, verileri düzenler, bağlamsallaştırır ve görselleştirir.

  • Dijital ikizinizi görün: Tüm bilgiler için tek noktadan ortam
  • Gerçek zamanlı güncellenen bilgiler: Varlıklarınızın gerçek durumunu öğrenin
  • Hızlı ve güvenilir karar verme: Güçlendirilmiş kararlar parmaklarınızın ucunda
  • Operasyonlarınızı İyileştirin: Daha hızlı hareket edin, verilerinizden öğrenin, operasyon mükemmelliğini etkinleştirin 

CNC Üretim Yönetimi yazılımı

CNC Üretim Yönetimi yazılımı

Takım tezgahı ile üretimin dijitalleşmesi

CNC Üretim Yönetimi Yazılımı ile verimliliği artırmanın yolunu keşfedin

Dijitalleşme ile üretim süreçleri sürdürülebilir bir değişime başladı. Hem makine üreticileri hem de makine operatörleri pazar gereksinimlerine esnek bir şekilde tepki verebilme ve verimliliklerini artırabilme olanağı elde etti. Siemens, bu kapsamda Digital Enterprise Suite ile dijital şirketler için entegre bir donanım ve yazılım portföyü sunuyor. Takım tezgahı sektörünün değişen gereksinimlerine uyumlu olarak geliştirilen CNC Üretim Yönetimi Yazılımı, takım tezgahlarının kontrol ünitesi üreticilerinden bağımsız olarak yönetilmesine, analizine ve optimizasyonuna olanak tanıyor.