Lütfen Bekleyin

PILZ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Emniyet Çözümü mü Yoksa Tam Otomasyon mu?

Uygun çözüm öneriyoruz!

Pilz ile çalışmaya başladığınızda, projeniz bütünsel bir yaklaşımla ele alınır. Tam otomasyon çözümü arayanlar veya mevcut tesisleri için evrensel bir emniyet konseptine ihtiyaç duyanlar için doğru adres biziz. Her zaman sizin için doğru iş ortağıyız. Hatta uzmanlarımız, bir yenileme çalışması kapsamında mevcut tesisinizi tamamen elden geçirebilir. Neden kendi gözünüzle görmüyorsunuz!

Mevcut Otomasyon Ortamları İçin Emniyet Konseptleri

Pilz emniyet bileşenlerini kullanan tesis

 

Makinenizde zaten otomasyon var mı? Planlanmış bir makine veya tesise yönelik otomasyon konseptiniz var mı? Uygun emniyet teknolojisini unutmayın!

Tesisinizi ve makinelerinizi otomatikleştirirken işin emniyetle ilgili yönlerini planlama aşamasında hesaba katmanız gerekir. Otomasyon çözümünüz mevcut olsa bile, tesisinizi Pilz emniyet bileşenleriyle yenilemek mümkündür. Bileşenlerimiz üçüncü taraf ürünlere açık olduğundan, mevcut otomasyon ortamlarına veya konseptlerine kolayca entegre edilebilirler.

Emniyet otomasyonu çözümlerimizin merkezinde konfigüre edilebilir, emniyetli, küçük, birden fazla emniyet fonksiyonunu uygulamak için kullanabileceğiniz PNOZmulti 2 kontrolör yer alır. Sensör teknolojisi, kontrol ve sinyal cihazları ve görselleştirme gibi ek ürünlerle, uygulamanız için özel olarak hazırlanmış evrensel bir emniyet konsepti sunabiliriz. Hemen ayrıntılı bilgi edinin!

PNOZ multi 2 konfigüre edilebilir, emniyetli küçük kontrolü.

 


Emniyet ve Otomasyon Tek Tedarikçiden Bir Arada!

PSS 4000 Otomasyon Sistemi

 

Emniyet genlerimizde var. Teknik uygulamalarımızın tümünün odağında emniyet yer alıyor. Makine imal ediyor veya çalıştırıyorsanız emniyet ve otomasyon için ihtiyaç duyduğunuz eksiksiz çözümü sunabiliriz.

PSS 4000 otomasyon sistemimiz sizin için doğru seçimdir. Bu sistem modüler bir yapıya sahiptir ve sistemin bileşenleri uygulamalarınıza ve gereksinimlerinize uyacak şekilde ayrı ayrı bir araya getirilebilir. Ayrıca bu sistemi Pilz’in sunduğu emniyetli sensör teknolojisi, sürücü teknolojisi ve görselleştirme ile birleştirmek için kullanılabilecek birçok seçenek de var.


Uzmanlığımız Sayesinde Makineleri Daha Uzun Süre Kullanın.

Pilz ile yenileme

 

Mevcut tesisinizi veya makinenizi en gelişmiş teknoloji seviyesine çıkarın! Yenilemeler iyi bir şekilde planlanıp uygulandığında, eski makineler en yeni elektrik, kontrol ve emniyet teknolojisiyle donatılabilir.

Yenileme maliyetleri yeni bir makine almaya kıyasla çok daha düşüktür. Bununla birlikte, yönergelere ve standartlara uyduğunuzdan ve bunları uyguladığınızdan emin olmanız gerekir. Bu süreç boyunca sizi aktif olarak destekleme konusunda uzmanız. Emniyetle ilgili yönergeler ve standartlar hem karmaşıktır hem de sürekli değişmektedir. Dolayısıyla bu konulara hakim olmak zordur. Pilz ile çalıştığınızda, güvenebileceğiniz yetkin bir iş ortağınız olur.